O nas

Pomysł Naszej działalności rodził się od wielu lat, widząc duży potencjał na Śląsku i spore zainteresowanie naszą dyscypliną nie tylko dzieci i młodzieży, ale również amatorów i weteranów, więc postanowiliśmy oficjalnie zrealizować nasz pomysł. Od 31 października 2012 roku nasza inicjatywa została zarejestrowana jako stowarzyszenie.
Głównym celem Klubu Tenisa Stołowego jest szkolenie dzieci, młodzieży oraz osób starszych i propagowanie tenisa stołowego w całym kraju. Jako jedni z pierwszych organizujemy pokazy tenisa stołowego w szkołach, hipermarketach, festynach itp., które mają na celu rozpowszechnienie i pokazanie tenisa stołowego od strony profesjonalnej i rozrywkowej. Chcemy pokazać ludziom, że w tenisa może grać każdy nie zależnie od wieku i płci. Popularny „Pingpong” to gra która rozwija ciało i umysł a naszym przesłaniem jest uświadomienie ludziom iż w tenisa można grać zawodowo jak i bawić się nim oraz czerpać z tej dyscypliny przyjemność. Organizujemy również obozy sportowe i konsultacje, wystarczą tylko chęci i serce do gry!!!  
Widząc potencjał i zaangażowanie wszystkich tenisistów stołowych, 27 czerwca 2018r. w porozumieniu trzech gliwickich klubów został założony KLUB TENISA STOŁOWEGO GLIWICE. Nowy klub ma na celu przywrócić lata świetności tenisa stołowego na ziemi gliwickiej i powiatu gliwickiego.