92 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Tenisie Stołowym

W rozegranych właśnie 92 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Tenisie Stołowym Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego reprezentowało 3 Zawodników (w tym Jedna Zawodniczka 😃)‼️
W Grze Pojedynczej Kobiet:
🏓 Dominika GILU Gilewska – uplasowała się w pierwszej połowie stawki (miejsca 17-32), przegrywając w 2 rundzie z późniejszą półfinalistką Turnieju – Natalią Bajor 💪❤️‼️
W Grze Pojedynczej Mężczyzn:
🏓 Jarek ATOM Tomicki, oraz
🏓 Grzegorz FAWORYT FELKEL również zaprezentowali się z BARDZO DOBREJ strony, ulegając niestety rywalom w 2 rundzie.
Obaj Panowie zostali sklasyfikowano na miejscach 17 – 32, czym podkreślili swoją przynależność do czołówki Zawodników Tenisa Stołowego w Polsce 💪🔥‼️
W Grze Podwójnej Kobiet:
Podobnie jak w grze Pojedynczej Nasza GILU , wraz z Aleksandrą Jeżewską (ATS Akanza Lublin), pomimo przegranego pojedynku zaznaczyła swoją obecność wśród Zawodniczek z czołówki Naszego Kraju 👍❤️‼️
W Grze Podwójnej Mężczyzn:
Nasi Panowie ATOM/ Faworyt zasłużyli na Medal przegrywając tylko jeden pojedynek o wejście do Wielkiej Czwórki🏆🎖🎯
W ćwierćfinale ulegli po zaciętym pojedynku 2:3 z późniejszymi Zwycięzcami IMP Maciej Kubik/ Samuel Kulczycki 🥇 BRAWO PANOWIE 👍🏓‼️
W Grze Mieszanej:
🏓 Dominika Gilewska/ Michał Murawski ( Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza) pokonali po zaciętej walce duet Sałamaszek Dariusz/ Palacz Katarzyna.
W drugiej rundzie (miejsce 17-32) musieli uznać wyższość pary Kolasa Szymon/ Węgrzyn Anna ‼️🏓🔥
Nasi Zawodnicy ATOM & FAWORYT spotkali się ( NIESTETY 😡 ) w 2 rundzie.
Z pojedynku Tomicki Jarosław/Stefańska Kinga (KTS Tarnobrzeg) vs. Felkel Grzegorz/Wróbel Wiktoria (MRKS Gdańsk) zwycięzko wyszli Ci pierwsi, wygrywając 3:2 (w piątym secie wynik 13:11) ‼️❤️🔥
Niestety w meczu o ćwierćfinał Tomicki/Stefańska musieli uznać wyższość pary z Bogorii Grodzisk Mazowiecki Gawlas Michał/ Śliwka Zofia, ustępując nieznacznie 2:3 (przegrywając 5 set stosunkiem punktów 9:11) ‼️❤️🔥