Akademickie Mistrzostwa Polski

Dominika Gilewska i Patrycja Szabat medalistkami Akademickich Mistrzostw Polski🏓 ‼️
12-14.05.2023r. w Gdańsku odbyły się silnie obsadzone Akademickie Mistrzostwa Polski (AMPy) w których wystąpiło paru reprezentantów Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego🥰
Najlepiej spisała się reprezentacja Politechniki Śląskiej Gliwice Kobiet w której w składzie znajdowały się Dominika Gilewska, Estera Razakowska, Martra Gawliczek i Agata Paszek. Po emocjonujących meczach dziewczyny zdobyły🥈medal wśród Uczelni Technicznych oraz bardzo dobre 5️⃣ miejsce wśród wszystkich Uczelni❗️
Warto dodać, że opiekunem Kobiet i Mężczyzn Politechniki Śląskiej Gliwice jest zawodnik KTS Gliwice Piotr Zemła 🏓
W AGH Kraków wystąpiła Patrycja Szabat, która wraz z koleżankami w Uczelniach Technicznych zajęła🥉medal, a wśród wszystkich Uczelni 1️⃣0️⃣ miejsce.
W AWF Katowice wystąpiła Agata Masłowska, która z koleżankami zajęła 7️⃣ miejsce w Klasyfikacji Generalnej.
Wśród mężczyzn w Politechnice Śląskiej Gliwice wystąpił Krzysztof Gumiński wraz z Michałem Stefaniakiem oraz Jakubem Woźniakiem którzy w Uczelniach Technicznych zajęli 6️⃣ miejsce, a w Klasyfikacji Generalnej zajęli 1️⃣3️⃣ miejsce.