Bardzo pracowity weekend za Nami

Bardzo pracowity weekend za Nami 🏓
Najważniejsza🔥 wiadomość to brązowy🥉medal Dominiki Gilewskiej w grze mieszanej z Kubą Kwapisiem w 35 Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Szczawno-Zdroju.
W Mistrzostwach Polski Młodzieżowców wśród 128 zawodników i zawodniczek bardzo dobrze zaprezentowała się cała reprezentacja Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego.
W grze indywidualnej Karolina Rakowska zajęła 9️⃣ miejsce ulegając tylko przyszłej Mistrzyni Polski Annie Węgrzyn. Dominika i Krzysztof Gumiński zajęli 1️⃣7️⃣ miejsce, a Bartek Gala zajął 3️⃣3️⃣ miejsce.
W grze podwójnej kobiet Dominika Gilewska i Aleksandra Garb zajęły 5️⃣ miejsce, a Karolina Rakowska z Milenom Kluszewską zajęły 9️⃣ miejsce.
W grze podwójnej mężczyzn Krzysztof Gumiński w parze z Robertem Czerneckim zajęli 9️⃣miejsce, a Bartek Gala z Jakubem Witkowskim zajęli 1️⃣7️⃣ miejsce.
W drużynie Nasze Panie (Dominika, Karolina i Paszek Agata oraz Estera Razakowska) i Panowie (Krzysiek i Piotr Ostachowski) jako drużyny Śląska I zajęli 5️⃣ miejsca, a Bartek i Arkadiusz Mugowski jako Śląsk II zajęli 2️⃣1️⃣miejsce.
W tym samym czasie w Centrum Sportowo – Kulturalne „Łabędź” odbywały się Mistrzostwa Polski Żaków w których wystąpiło 128 zawodników i zawodniczek.
Wyniki ⤵️⤵️
Brawo 👏 za bardzo dobre wyniki na MP Młodzieżowców i organizację MP Żaków.
K-T-S G-L-I-W-I-C-E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *