Co to był za weekend

‼ Co to był za weekend ‼💪🏓
W rozegranych w Jastrzębiu Zdroju:
1. Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorek i Juniorów
2. Drużynowych Mistrzostwach Śląska Juniorek i Juniorów
3. Kwalifikacjach Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów
Nasi Zawodnicy Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego zaprezentowali się na najwyższym poziomie, potwierdzając tym samym przynależność do ścisłej czołówki w Naszym Województwie 💪🏓‼
Dziękujemy WSZYSTKIM Zawodnikom, Trenerom, Sympatykom oraz osobom wspierającym za zaangażowanie i pracę podczas całego sportowego sezonu !!!
” Relacja z Mistrzostw Śląska Juniorek i Juniorów
W okresie 20-21.04.2024 odbyły się w Jastrzębiu-Zdrój Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów. KTS Gliwice reprezentowały dwie drużyny juniorek oraz jedna juniorów. Medale w trakcie zawodów wywalczyli: Amalia Skulska, Julia Kaczmarczyk, Daniel Knevels, Oskar Paruch, Dawid Gala, Oskar Sokołowski. Amalia i Julia wywalczyły brązowy medal w rywalizacji drużynowej Mistrzostw Śląska Juniorek. Julia w parze z Wiktorem Ptakiem wywalczyli brązowy medal w grze mieszanej. Juniorzy w składzie: Dawid, Oskar P., Daniel i Oskar S. wywalczyli srebrny medal w turnieju drużynowym MŚJ. W grze podwójnej z rewelacyjnej strony pokazał się Daniel Knevels, który przebojem wespół z Łukaszem Wydmuchem wywalczyli brązowy medal pokonując w ćwierćfinale Pawła Poloka i Piotra Czaputę. Daniel miał prawie stu procentową celność w użyciu kontratopspina forhend oraz topspinów silnych z forhendu i bekhendu. Jakościowe partie rozegrali także Oskar Paruch z Dawidem Gala, którzy w świetnym stylu wywalczyli drugi brązowy medal w grze podwójnej MŚJ. W grach pojedynczych najdalej zaszli Julia Kaczmarczyk, które uległa po sześciosetowym horrorze triumfatorce turnieju Marii Toborek oraz Oskar Sokołowski, obrońca brązowego medalu turnieju indywidualnego Mistrzostw Śląska sprzed roku, który przegrał w ćwierćfinale z Karolem Kufel. W trakcie Mistrzostw Śląska również kadeci rozegrali Turniej Kwalifikacyjny do Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów. Na wyróżnienie zasłużył Wiktor Paruch, który stając w szranki ze starszymi kolegami wywalczył w jakościowym stylu srebrny medal dający awans do IMPK. Warto wspomnieć, że wszyscy medaliści reprezentujący KTS Gliwice w turniejach Mistrzostw Śląska uczestniczyli w tym sezonie w rozgrywkach 1. Ligi kobiet i mężczyzn, co zaprocentowało cennym doświadczeniem w trakcie turnieju rangi Mistrzostw Śląska i w zawodach eliminacyjnym do IMPK.”
Jan Ciepiał trener koordynator KTS Gliwice
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *