DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI STRAŻAKÓW 2023

ZROBILI TO‼️🏆🥇
Zawodnicy Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego kpt.Dariusz Steuer i mł.asp. Jarosław Tomicki z Komendy Miejskiej PSP w Gliwicach oraz były zawodnik Naszego klubu st.asp. Sebastian Lubaś z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach reprezentując województwo Śląskie podczas XXXIX MISTRZOSTW POLSKI STRAŻAKÓW W TENISIE STOŁOWYM – RADOM 2023👨🏻‍🚒🔥🚒
Wywalczyli DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI STRAŻAKÓW 2023 ‼️🧑‍🚒🏆
Podczas turnieju reprezentanci woj. Śląskiego zwyciężyli z drużynami z województwa Lubuskiego 5:0, Wielkopolski 5:0, Pomorskiego 5:0, Opolskiego 5:1 i w wielkim finale bo bardzo emocjonującej grze wygrywamy z ubiegłorocznymi mistrzami 🏓 z województwa Podkarpackiego 5:3‼️
W drużynie Podkarpacia występują zawodnicy, którzy grają lub grali w Superlidze oraz 1 lidze🏓 🔥‼️
Przełomowy mecz rozegrał Jarek, który pokonał zawodnika Superligi Piotra Cyrnka KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:0 i tym samym Jarek,Darek i Sebastian mogli się cieszyć ze zdobycia Mistrzostwa Polski Strażaków🚒🏆
W turnieju drużynowym startowało 11 drużyn.
Złoty medal – woj. śląskie,
Srebrny medal – woj. podkarpackie,
Brązowy medal – woj. pomorskie.
W grze indywidualnej wystąpiło 40 najlepszych funkcjonariuszy Straży Pożarnej z Całej Polski.
Po emocjonujących meczach, które stały na bardzo wysokim poziome sportowym 🏓 Jarek zajął 3️⃣ miejsce 🥉Sebastian 5️⃣, a Darek zakończył zmagania na 7️⃣ miejscu.