Nowy sponsor drużyny mężczyzn KTS Gliwice!!!

Miło Nam przedstawić tytularnego sponsora 1️⃣ drużyny mężczyzn firmę MDC² Park Gliwice ‼
Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować firmie za wsparcie, które pozwala nam na realizację naszych celów sportowych🏓💪🙂
Sport z pewnością przyczynia się do budowy dobrostanu społecznego. Jako klub sportowy uczestniczymy w tym procesie. Chcemy pokazać ludziom, że w tenisa stołowego może grać każdy, niezależnie od wieku i płci. Z radością przyjęliśmy decyzję MDC2 Park Gliwice o sponsoringu drużyny pierwszoligowej. Daje to nam możliwość rozwoju, a sportowcom szansę na kontynuację ścieżki do osiągnięcia sukcesu. W dzisiejszych czasach zaangażowanie w uprawianie sportu ma bardzo duże znaczenie. Budujące jest to, że MDC2 rozumie to i otwiera nam nowe możliwości” – mówi Dariusz Steuer, Prezes KTS Gliwice.
W dniu 06.11.2023r. nastąpiło oficjalne otwarcie nowoczesnego Centrum dystrybucyjnego w Gliwicach. W otwarciu uczestniczyli Nasi zawodnicy, którzy zaprezentowali pokaz dla właścicieli firmy oraz zaproszonych gości, którzy również sami mogli spróbować sił przy tenisowym stole🏓
MDC² to polski deweloper powierzchni logistyczno-magazynowych założony w 2021 roku przez doświadczonych profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych. Zespół MDC2 liczy obecnie 21 osób, które w ciągu ostatnich 20 lat zbudowały w Polsce ponad 3,8 mln mkw. magazynów. Firma buduje nowoczesne ekologiczne budynki logistyczne w Polsce – drugim najszybciej rozwijającym się rynku logistycznym w Europie.
Obecne inwestycje MDC2 to MDC2 Park Gliwice (57 000 mkw.), MDC2 Park Łódź South (80 000 mkw.) i MDC2 Park Kraków South (90 000 mkw.) – wszystkie są w pełni finansowane i będą oddane do użytku w 2023 roku. MDC2 kładzie szczególny nacisk na aspekty ESG we wszystkich swoich działaniach, uwzględniając wykorzystanie zasobów naturalnych, w celu zminimalizowania śladu węglowego i jest jedynym polskim deweloperem magazynowym, który posiada formalny komitet ds. ESG w Radzie Dyrektorów, który, między innymi, zapewnia nadzór i doradztwo strategiczne w kwestiach związanych z ochroną środowiska, kwestiami odpowiedzialności społecznej i praktyk zarządczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *